Загальна кількість переглядів сторінки

четвер, 30 жовтня 2014 р.

Бібліотека в сучасному світі


Днями в центральній районній бібліотеці ім.. А.Михайленка відбулася бібліоіміджсесія «Бібліотека і громада: в співпраці – майбутнє» в рамках обласного громадського обговорення «Бібліотека в житті громади: йдемо в майбутнє разом».
Метою проведення було вивчення думки громади щодо шляхів розвитку публічних бібліотек. Обговорення розпочалося з сільських книгозбірень: були проведені опитування громади на предмет потреби в бібліотечних послугах, їх розширення та оновлення, розповсюджено анкету «Бібліотека і громада», розміщено скриньки для  побажань та пропозицій «Я хочу бачити бібліотеку…», тощо.
Приємно визнавати що переважна більшість мешканців району підтримують бібліотеки, вірять в їх майбутнє та переймаються шляхами їх розвитку. На підсумковій бібліоіміджсесії були якраз висвітлені пропозиції та побажання щодо змін в бібліотеках, введення нових послуг, розвитку інформаційного простору регіону. Фахівці бібліотек району поділилися своїми успіхами співпраці з громадою. Цікавими та змістовними були розповіді, доповнені показами світлин, завідуючих сільських бібліотек Таміли Вус, Оксани Сліченко, Марини Туменко,  Алли Павленко,  бібліотекаря відділу обслуговування центральної районної бібліотеки Світлани Плахотничої, методиста Наталії Мусієнко.  Поділилися своїми думками про роль бібліотеки в житті громади та перспективи розвитку книгозбірень завідуюча районною дитячою бібліотекою Наталія Хрулич,  бібліотекар Лариса Козачинська та інші.
Підсумовуючи проведене обговорення, начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Тетяна Обифіст та директор централізованої бібліотечної системи Зоя Бондаренко, визначили спектр нових ідей націлених на поліпшення роботи бібліотек в сучасних умовах, підкреслили, що бібліотекам необхідно стати справжніми центрами культури, інформації, освіти, дозвілля та соціальнозначущого спілкування різних категорій громадян, особливо на селі, відірваному від сучасних засобів комунікацій та недостатньо забезпеченому бібліотечному ресурсами - документами та інформацією.
Тож проведене обговорення визначило головним завдання бібліотек майбутнього – створення території спілкування та духовного розвитку. І працівники бібліотеки Карлівщини прагнуть бути корисними громаді та підтримують вибір спільноти та її думку. Бібліотека та громада - крокуємо в майбутнє разом!












Немає коментарів:

Дописати коментар