Загальна кількість переглядів сторінки

середу, 29 жовтня 2014 р.

Священними сторінками подвигу


   28 жовтня 1944 рік - цей день назавжди залишиться в пам’яті нашого народу. 70 років віддаляє нас від буремних воєнних подій. Для історії не багато, а для людини – майже все життя.
  Подвиг воїнів, народних ополченців, партизан і підпільників, які обороняли і визволяли Батьківщину, назавжди збережуться в пам’яті благородних нащадків. Історію не перепишеш, що було не зміниш. Чим менше залишаються в живих свідків тих боїв, тим більша повинна бути наша всенародна вдячність та опіка вічної пам’яті про тих, хто загинув, хто вижив в цій війні і живе серед нас. Вони були, є і будуть з нами – в наших серцях.
  28 жовтня в Карлівській районній бібліотеці ім. А.Михайленка разом з учнями 8 – Б класу гімназії було проведено історичну годину «Священними сторінками подвигу», присвячену 70-й річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників. Захід було організовано і проведено з метою вшанування мужності тих, хто відстояв наше мирне майбутнє.
   Щоб по-справжньому любити свій рідний край, треба досконало знати його історію, пам’ятати всі сторінки життя своїх пращурів. Завідуюча відділом обслуговування Ольга Головня познайомила всіх присутніх з визначними подіями Великої Вітчизняної війни, розповіла про наших земляків - Героїв Радянського Союзу. На заході лунали щемкі рядки поезій, після декламування яких в очах присутніх з’являлися непрохані сльози.
   Перегляд літератури книжкової виставки «За Україну, за її долю» представив присутнім літературу наявну в бібліотеці, яка розкриває історичну правду про переможні та трагічні дні війни, про учасників воєнних подій.
    Підростаюче покоління не повинно забувати про ті страшні роки. Саме тому, такими заходами, ми намагаємося виховати в учнів почуття гордості за український народ та негативне ставлення до будь-яких проявів насильства.
Немає коментарів:

Дописати коментар