Загальна кількість переглядів сторінки

середа, 8 жовтня 2014 р.

Моя земля – моя історія жива


У вересні наша Карлівська громада відзначала 71-у річницю визволення міста від фашистських загарбників та День міста. Працівниками Карлівської районної книгозбірні ім. А.Михайленка спільно з 10 – А класом ЗОШ №1 була проведена краєзнавча година «Моя земля – моя історія жива», присвячена Дню міста. Були згадані ті часи, коли виникло місто. Та наша земля відома не лише своєю родючістю в прямому розумінні слова, а й своїми відомими земляками. Учні дізналися про людей, які прославили рідну землю ратним подвигом в роки Великої Вітчизняної  війни, зокрема про Героя Радянського Союзу – Миколу Кучеренка.
Багато наших земляків своєю невтомною працею прославили Карлівщину. Школярі з цікавістю слухали про єдину в той час жінку-директора МТС – Клавдію Герасименко, яка була ще й депутатом Верховної Ради УРСР п’яти скликань, була нагороджена орденами і медалями. Іменем нашого славного земляка Леоніда Радевича-Сягайла  названа районна лікарня та одна з вулиць міста.
На масовому заході було згадано і художника-графіка, заслуженого художника України – Анатолія Василенка, поета-гумориста Володимира Дугара, заслуженого тренера України – Василя Соловйова, майстрів слова – Володимира Слєпцова, Діану Штепу, Галину Вовченко. Учні Дяченко Аня, Олефір Аня, Нечай Діана, Олефір Руслана декламували вірші наших земляків.
До уваги користувачів була представлена книжкова виставка «Наші відомі земляки» та представлені деякі з виробів майстрині з лозоплетіння Валентини Соколик. 


Немає коментарів:

Дописати коментар