Загальна кількість переглядів сторінки

вівторок, 18 листопада 2014 р.

Великий дім – держава, лад у ньому – закон

Екскурсія до Карлівського районного суду   Серед багатьох визначених законом форм захисту прав людини і громадянина важливе місце в Україні займають суди. Правосуддя в Україні здійснюється згідно з основним законом держави – Конституцією України. 
  З метою покращення довіри підростаючого покоління до судової системи, підвищення рівня освіти та ознайомлення з принципами судочинства, бібліотекар Світлана Глазко запросила членів правового клубу «Діалог» на екскурсію до Карлівського районного суду.
 Гостей особисто зустрів заступник голови Карлівського районного суду суддя Михайло Попов. Він розповів школярам про верховенство закону на захисті прав і свобод наших громадян.
 Під час екскурсії гості ознайомилися з приміщенням суду, мали можливість задавати питання та отримувати кваліфіковані відповіді. У доступній формі роз’яснено порядок надання та отримання інформації, порядок звернення до суду, про що слід пам’ятати під час перебування в суді, як поводити себе під час слухання справи, які існують негативні наслідки порушення правил поведінки в суді.
  Запрошені отримали вичерпну інформацію про професію юриста, адже вони стануть перед вибором майбутньої професії.
Немає коментарів:

Дописати коментар