Загальна кількість переглядів сторінки

середа, 29 жовтня 2014 р.

Екскурсія до музею

    І знову осінні стежки покликали у подорож неспокійні серця активних жінок – учасниць клубу «Елегія». Цього разу шлях пройшов до Варварівки, а саме до її гордості – Варварівського народного історичного музею.
  «Пам’ятайте, настане час, багато різних установ ліквідується, а музей ніколи. Музеї існуватимуть вічно, бо вони показуватимуть майбутнім поколінням, чим людство в своїй творчості було й чим стало» - цими словами зустріла жінок Віра Бегмат – директор музею. Віра Олексіївна – сподвижниця, закохана в рідний край, з великою любов’ю розповіла про історію і сьогодення рідного села. Історія від створення села й донині, вся в документах, експонатах, кольорах. Особливо вразила унікальна колекція рушників і сорочок. Із захопленням оглядали експонати світлиці, де зібрано предмети побуту. Зацікавила експозиція «Розвиток культури в нашому селі».
    Гордість і вдячність невтомним трударям наповнила серця членів клубу. І віра, віра в те, що народ, який має таку багату історію житиме вічно. Бо жителі села – прекрасні, вмілі люди, що мають добрі, люблячі, палкі серця.
Немає коментарів:

Дописати коментар