Загальна кількість переглядів сторінки

четвер, 24 травня 2018 р.

Безоплатна правова допомога


Спеціаліст Карлівського бюро правової допомоги допоміг літньому громадянину припинити шлюбні правовідносини
До відділу «Карлівське бюро правової допомоги» Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся 68-річний громадянин П., який повідомив, що він має статус внутрішньо переміщеної особи, проживає в одному з сіл Карлівського району, дружина проживає у м. Донецьк, бажання приїхати до нього не має, шлюб розірвати спільно відмовилася. Громадянин звертався до Карлівського районного суду декілька разів, але ухвалами суду йому було відмовлено у відкритті провадження у справі.
За результатами розгляду письмового звернення громадянина про надання йому безоплатної вторинної правової допомоги з вищезазначеного питання, наказом в.о. директора Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було уповноважено головного спеціаліста відділу «Карлівське бюро правової допомоги» Дмитра Плахотничого на здійснення представництва інтересів особи в суді.

Дмитром Плахотничий підготував позовну заяву до Красноармійського міськрайонного суду Донецької області, що зараз розташовується у м. Покровськ Донецької області.  В обґрунтуванні заявлених позовних вимог зазначив, що 06 серпня 2011 року між позивачем та відповідачкою по справі був зареєстрований шлюб, від якого спільних дітей не мають. Спільне життя з відповідачем не склалося, шлюбні відносини між ними припинені з вересня 2014 року. Подальше спільне життя і збереження шлюбу неможливе і суперечить інтересам позивача. Просить суд розірвати шлюб між ним та відповідачем.
Відповідача було належним чином повідомлено про дату, час та місце розгляду цивільної справи, судові повістки повідомлення були розміщені на веб-сторінці Красноармійського міськрайонного суду Донецької області офіційного веб-порталу «Судова влада України». Однак, відповідач в судове засідання не прибула, про наявність поважних для цього причин суд не повідомила, відзив на позов не подала. Частина 1 статті 280 ЦПК України передбачає, що у разі неявки в судове засідання відповідача, який належним чином повідомлений про дату, час і місце судового засідання, про поважність причин неявки не повідомив, відзиву на позов не подав, суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів, якщо позивач не заперечує проти такого вирішення справи. 
Позовні вимоги суд задовольнив.  Шлюб між позивачем та відповідачкою зареєстрований відділом державної реєстрації актів цивільного стану Кіровського районного управління юстиції у м. Донецьку 06 серпня 2011 року, актовий запис № 480 розірвано. Після розірвання шлюбу прізвища сторін залишилися незміненими. Рішення про розірвання шлюбу набрало законної сили 02.05.2018 року.
Нагадаємо, детальну інформацію з питань надання правової допомоги можна отримати у відділі «Карлівське бюро правової допомоги» Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54а з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 або за тел. (05346)26 3 10.
Інформацію про адресу найближчого місцевого центру чи  бюро правової допомоги можна отримати за єдиним телефонним номером  системи безоплатної правової допомоги –
 0 800 213 103
звінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України, цілодобово)

Немає коментарів:

Дописати коментар