Загальна кількість переглядів сторінки

четвер, 31 травня 2018 р.

Засідання правового клубу «Діалог»


31 травня 2018 року напередодні Дня захисту дітей у Карлівській районній бібліотеці ім. А. Михайленка відбулося засідання правового клубу «Діалог» (керівник Світлана Глазко) у якому взяли участь учні 8 класу гімназії імені Ніни Герасименко. На засідання, у якості експертів, завітали почесні гості – начальник  відділу «Карлівське бюро правової допомоги» Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрій Ночовний та інспектор Карлівського районного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Ілля Мелещенков.
Керівник Бюро правової допомоги розповів школярам про історію запровадження Міжнародного дня захисту дітей, як одного з найстаріших міжнародних свят, його офіційне затвердження, символи та традиції відзначення цієї дати в Україні.
Кожна дитина має беззаперечне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише свято для самих дітей, а й нагадування дорослим і суспільству загалом про необхідність захищати права неповнолітніх, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими громадянами своєї країни, – зазначив Юрій Ночовний.
У ході заходу члени клубу вкотре дізналися не лише про свої права та обов’язки, а і відповідальність за свої дії, щоб літні канікули пройшли з користю і без проблем.

Немає коментарів:

Дописати коментар