Загальна кількість переглядів сторінки

вівторок, 22 травня 2018 р.

Дружня зустріч інтелектуалів


  19 травня команда «Що? Де? Коли?» м. Карлівки відвідала м. Гадяч, де зустрілась з інтелектуалами місцевого клубу «Магніт». У всіх учасників зустрічі була абсолютно єдина мета – отримати максимальне задоволення від гри. І вона здійснилась.
   А допомогли карлівчанам в здійсненні своєї мрії шановані краянами люди – депутат обласної ради  Володимир Литвин, голова Карлівської районної ради Петро Світлик, депутат районної ради Микола Олексієнко, які не стоять осторонь інтелектуального руху земляків і надали спонсорську допомогу для організації поїздки. Щиро дякуємо меценатам!
   Клуб «Що? Де? Коли?» м. Карлівки об’єднує дві команди розумних і завзятих: «Вікторія» та «Еквілібріум». В ході першого сезону гри учасники потоваришували, кожен гравець виявив свою яскраву індивідуальність, пройнявся командним духом. Вже з’явились претенденти на володарювання Совою Мудрості сезону.
  Всі ці якості і продемонстрували карлівчани в ході товариської зустрічі зі своїми однодумцями з гадяччини.
 Що може бути смачнішим, ніж козацький куліш в приємному товаристві! Під час пікніку на природі, який організували господарі, інтелектуали показали і інші свої здібності: виконувати пісні під гитару, танцювати і навіть, інсценізувати улюблені з дитинства казки!
  Сповнені чудовими враженнями, повертались Карлівчани додому. Є що згадати, є чим пишатись, є чому навчитись… Дружбі між нашими клубами бути! 
   P.S. З вересня інтелектуальний клуб «Що? Де? Коли?» м. Карлівки розпочне другий сезон. Набираємо нові команди. Ласкаво просимо!


1 коментар:

  1. Гарна подорож, незабутня зустріч, чудовий відпочинок!Дякую, Світлано,за організацію події.

    ВідповістиВидалити