Загальна кількість переглядів сторінки

четвер, 10 травня 2018 р.

Пам'ять вічно жива


   Минають роки, відлітають у вічність, але є дати непідвладні часу. Минуло вже 73 роки від Дня перемоги над нацизмом в Другій світовій війні. Та пам’ять про ті події завжди буде жити в наших серцях. Адже День пам'яті та примирення - свято особливе. Це день великої радості та гордості, але водночас великого смутку, оскільки перемога дісталася нашому народу жахливою, неймовірно високою ціною.
 З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення у ЦРБ ім. А.Михайленка було проведено урок реквієм «Пам'ять вічно жива» на який завітали учні 8 А класу ЗОШ № 1 (кл. керівник Білоус І.Г.). Під час заходу, школярі познайомилися зі сторінками історії періоду Другої світової війни. Дізналися про героїчні подвиги наших земляків – Героїв Радянського союзу та переглянули фотоальбом «Їх доля Україна - вона єднає їх через роки»(http://biblioteka2012.blogspot.com/search?updated-max=2015-05-29T11:06:00%2B03:00&max-results=7&start=14&by-date=false)
 Головною метою заходу стало вшанування безсмертної пам’яті ветеранів війни та виховання в підростаючого покоління поваги до захисників нашої Батьківщини.Немає коментарів:

Дописати коментар