Загальна кількість переглядів сторінки

середу, 25 квітня 2018 р.

Чорних дат у людства є немало, кожна з них – це міна під прогрес, найстрашніше, що усіх спіткало - вибух на Чорнобильській АЕС


   26 квітня 1986 року сталась страшна катастрофа в історії людства -  вибух реактора на Чорнобильській атомній електростанції. Долі багатьох людей різних професій - цивільних і військових, які стали свідками, учасниками, героями та жертвами Чорнобильської катастрофи, змінилися назавжди. І через 32 роки цей день ще досі змушує задуматися про можливі наслідки діяльності людини. Пам'ять про трагедію незагоєною раною залишиться в душі нашого народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС, ніколи не буде забутий.
   Згадати історію аварії на Чорнобильській АЕС та поглибити знання про неї бібліотекарі Карлівської ЦРБ ім. А.Михайленка запросили учнів 8 класу ЗОШ № 4 (кл. керівник Ротань І.А.) на годину скорботи «Чорних дат у людства є немало, кожна з них – це міна під прогрес, найстрашніше, що усіх спіткало - вибух на Чорнобильській АЕС».
 На зустріч із школярами завітали голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль» Віктор Володимирович Ляскало та учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Олексій Олександрович Пирлик і Юрій Олександрович Бровко, які поділилися із присутніми тяжкими спогадами ліквідаторів аварії. Про цю страшну подію – вибух атомного реактора, з вуст школярів звучали сумні рядки віршів. Щоб краще зрозуміти, що відбувалось у той час, учні переглянули відеофільм про події на АЕС.

Немає коментарів:

Дописати коментар