Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятницю, 20 квітня 2018 р.

Нові книги на полицях бібліотеки

 
   Талан С.
  Коли ти поруч / Світлана Талан. - 3-тє вид. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 320 с.
  Льоша хотів бути в радості та в горі, у багатстві та в бідності, але не у хворобі… Коли близька подруга видала її таємницю, коли власні батьки відсахнулись від неї, як від прокаженої, - хто його засудить? А вони ж могли жити разом довго та щасливо чи померти в один день – загинути тоді, на зануреній у туман трасі. Того дня Даша, самовіддана медсестра, сама спливаючи кров’ю, вибралася з понівеченого в аварії «жигульонка», щоб надати допомогу тим, хто її потребував. Так вона заразилася. Даша не знає як, але вона повинна жити далі. 

  Талан С.
 Розколоте небо : роман / Світлана Талан ; передм. О. Хвостової. – 2-ге вид. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 352 с.
 Україна, 1930-ті роки. Варя виросла в заможній родині, у якій вміли та любили працювати, тому й господарство мали міцне. Але прийшли інші, лихі часи. Почалася колективізація, і все, що люди заробили своїм потом, потрібно було віддати… Хіба ж хто знав, яка страшна біда чекає на ці щедрі землі? Годі було уявити, що голодна смерть спустошить все навколо. Втративши чоловіка, родичів, Варя залишилася сама з маленькими дітьми. Хто зможе їх врятувати?

  Дашвар Люко
 Мати все : роман / передм. О.Герасимюк ; худож. О. Маслов. - Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. – 336 с.
  Здавалося б, професорській доньці Лідочці Вербицькій пощастило: турботлива мама, коханий чоловік, гарна квартира, грошей вдосталь, - якби не таємниця… Вона дізнається, що забите сільське дівча, куплене для сексуальних утіх її брата Платона, - не єдина маріонетка в руках їхньої матері! Підступ і брехня – ось на чому мати побудувала свою родинну ідилію! Але власного щастя Ліда зречеться сама… Мати все – і все втратити!

   Дашвар Л.
  Село не люди / Люко Дашвар. - 6-те вид. – Харків : Книж­ковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2017. – 270 с.
   Ніч проти 30 листопада 2013 року багато чого змінює і в житті країни, і в долі киянки Мар’яни Озерової. Після розміреного напівсонного існування дівчина опиняється у вирі подій і несподіваних зустрічей:  виснажливі чергування на Майдані, зникнення коханої людини та пошуки нащадків у сьомому коліні козака Яреми Дороша, яких прокляла його дружина – зарозуміла шляхтянка Станіслава. Та чи не даремні пошуки? Адже перед цими щасливцями постає непростий вибір – незліченні скарби, що їх мають успадкувати від свого предка, чи кохання і воля…

  Дашвар Л.
 Молоко з кров’ю : роман Люко Дашвар ; худож. А.Печенізький – 4-те вид. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. – 272 с.
  Яке то щастя – зустріти свою половинку і покохати! Коли душа сягає неба, коли розумієш: ось твоя доля… Першій красуні на селі Марусі–румунці до пари став Льошка – розумний, красивий, успішний, - то й жити б їм, як королям. І яке їй діло до сусіда, хирлявого рудого Стьопки-німця в поламаних окулярах? От тільки чомусь щоночі йде він до бузкового куща біля Марусиної хати, і щоночі вона відчиняє вікно…

Немає коментарів:

Дописати коментар