Загальна кількість переглядів сторінки

понеділок, 2 квітня 2018 р.

Воскресни, Писанко!


Щовесни на Великдень, коли природа пробуджується і несе оновлення усьому живому, розцвітають в українських оселях писанки. Незважаючи ні на що, традиція писання писанок не загинула і сьогодні стократно відроджується на нашій Землі, приваблює нових прихильників.
У неймовірний вир писанкарства можна і треба зануритись під час обласного свята «Воскресни, писанко!», що традиційно проходить у м. Карлівка у світлий Великодній понеділок.
Аби побачити на власні очі барвисті та витончені, тендітні та мальовничі писанки та шкрябанки, дряпанки та мальованки, зануритися у неймовірний світ народного мистецтва запрошуємо 09 квітня 2018 року до районного будинку культури.
Кожен гість фестивалю матиме змогу реалізувати свій прихований творчий потенціал, виразити свої бажання, емоції, настрій, відобразивши це на писанках, виробах з глини на гончарному крузі, магічних оберегах – ляльках-мотанках, створених власними руками в ході проведення майстер–класів в нашій великодній арт-майстерні,  а також спробувати свої сили у ткацтві та «живописі» вовною та просто помилуватися витворами народного мистецтва, підживитися позитивною енергетикою виробів сакрального мистецтва.
Всіх учасників заходу чекає частування пасхальними дарами – свяченою паскою та крашанками, та ще багато чого цікавого... А на згадку про свято кожен зможе придбати великодній сувенір на свій смак і гаманець.
Краще з кращого для вас – у Карлівці, 09 квітня, на другий день Великодня. Поспішайте! 

У програмі свята:
З 9-ої години - великодній вернісаж національних ремесел, виставка – продаж виробів народних умільців Полтавщини
З 10-ої години - проведення майстер – класів
З 11-ої години - урочисте відкриття свята
З 12-ої години - святкова концертна програма

Шануймо обряди наших предків та пишімо писанки. І святкуймо разом ВЕЛИКДЕНЬ!

Немає коментарів:

Дописати коментар