Загальна кількість переглядів сторінки

середа, 4 квітня 2018 р.

ВОСКРЕСНИ, ПИСАНКО!

   Великдень – одне із найшанованіших релігійних свят, яке символізує радість життя, надії і сподівання. Вже традиційно у світлий великодній понеділок Карлівський районний будинок культури  запрошує до себе народних умільців та поціновувачів національних ремесел на фестиваль народної творчості в рамках обласного свята "Воскресни, писанко!"
   Бібліотекарі ЦРБ ім. А Михайленка не залишись осторонь святкування Великодня та підготували для карлівчан фотозону «Карлівка-2018», де всі охочі мали змогу сфотографуватися на пам'ять про світле і радісне свято.  А також представили виставку робіт бібліотекаря Світлани Плахотничої, яка прекрасно поєднувалась з виставковими роботами інших майстрів. 
  Оскільки епіцентром святкових подій стала писанка та всі її великодні атрибути, кожен гість фестивалю міг взяти участь у майстер-класах з писанкарства і виготовити власноруч писанку, на якій відображався настрій, бажання та емоції. Цього дня усі бажаючі мали змогу відвідати святковий концерт та насолодитися святковою атмосферою. 
 Організовуючи святкові заходи, ми прагнемо подарувати краянам можливість відчути справжню велич християнського святаНемає коментарів:

Дописати коментар