Загальна кількість переглядів сторінки

субота, 24 лютого 2018 р.

Наша мова солов’їна


 «Мова – жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування». Цей вислів належить відомому українському письменнику–класику Панасу Мирному. З нагоди відзначення Міжнародного Дня рідної мови у книгозбірні ім. А. Михайленка спільно з 9-А класом ЗОШ № 3 (кл. керівник – Шведенко О.М.) пройшла година рідної мови «Наша мова солов’їна».
  З розповіді бібліотекаря Ольги Головні присутні дізналися про історію свята, нелегкий шлях утвердження української мови, почули імена тих, хто у важкі часи піднімав свій голос на захист рідної мови. Ознайомилися з яскравою та пізнавальною книжковою виставкою «Українська мова – диво калинове».
 Потім були змагання знавців української мови, учні поділилися на 2 команди і за кожну правильну відповідь команда отримувала 1 бал. Тож присутні продемонстрували кмітливість та довели, що добре знають свою рідну мову. У цьому інтелектуальному змаганні одна команда набрала 69 – балів, а друга -74.
 Сподіваємося, що цей захід розширив кругозір усіх учасників і відкрив для кожного багатобарвний світ рідної мови.Немає коментарів:

Дописати коментар