Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятниця, 16 лютого 2018 р.

У чарах кохання


 Кохання – найзагадковіше з усіх людських почуттів. Воно надихало поетів і художників, музикантів і скульпторів на створення безсмертних шедеврів. І, якби поставити собі за мету прочитати все, що написано про нього, людині не вистачило б цілого життя. Не випадково існує багато чарівних легенд, обрядів, заснованих на цьому прекрасному почутті.
  З нагоди Дня Святого Валентина до районної бібліотеки ім. А.Михайленка завітали учасники літературно-молодіжного клубу «Джерело» на романтичну вечірку під магічною назвою «У чарах кохання». Бібліотекар Марина Наумова спільно з практикантом ПНПУ імені В.Г. Короленка Аліною Хомутовою підготували розповідь про історії кохання, які хвилюватимуть та захоплюватимуть людей ще багато років і, навіть, століть.
 Під час заходу юнаки і дівчата дізналися про історію виникнення свята закоханих, декламували вірші класиків української літератури, взяли участь в інтелектуальних та рухливих конкурсах «Модельєри», «Етикет», «Ваші дії», «Кулінарний». 
  Для відвідувачів нашої бібліотеки організовано романтичну книжкову виставку під назвою «Любов придумана не нами - вона від Бога нам дана".

Немає коментарів:

Дописати коментар