Загальна кількість переглядів сторінки

середа, 27 вересня 2017 р.

Славимо подвиг Ваш…

   20 вересня наш район відзначив 74-у річницю визволення від фашистських загарбників. Наші земляки свято бережуть пам'ять про воїнів-визволителів, підпільників, партизанів, про ветеранів другої світової війни, які полягли у боях смертю хоробрих чи вже у мирний час відійшли за межу вічності.
  До Дня визволення Карлівщини і Полтавщини працівники бібліотеки ім А.Михайленка спільно з учнями 9-А класу ЗОШ № 3 (кл. керівник Шведенко О.М.) провели годину пам’яті «Славимо подвиг Ваш…»


  Школярі з цікавістю слухали розповідь бібліотекаря про діяльність підпільної організації «Нескорена Полтавчанка», про нашого славного земляка Радевича-Сягайла Леоніда Васильовича. Зацікавив учнів і життєвий та бойовий шлях уродженця с. Білухівка, Героя Радянського Союзу Кучеренка М.П. Не могла не схвилювати школярів розповідь про Героя Радянського Союзу Івана Даценка – вождя індіанського племені з далекої Канади. А по закінченню учні декламували вірші про ті грізні дні війни.      До уваги користувачів організовано книжкову виставку "Подвигу народному жити у віках"

Немає коментарів:

Дописати коментар