Загальна кількість переглядів сторінки

середу, 20 вересня 2017 р.

Краєзнавчий квест "Моє місто - найкраще"

   У житті кожного з нас буває багато свят, як особистих, так і загальнодержавних. Але є і такі, які займають окреме місце у наших серцях та душах, і є загальним святом для нас всіх – це свято нашого рідного міста! 
  Колектив ЦРБ ім. А. Михайленка щиро вітає Вас із Днем міста та річницею визволення Карлівщини від фашистських загарбників. Нехай щастя, любов і достаток живуть у кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду – громаду патріотів.


 Вже не вперше бібліотекарі проводять заходи у неординарній та креативній формі. Тож, цікавим дійством, яке пройшло 20  вересня у ЦРБ ім. А. Михайленка став квест «Моє місто - найкраще».   


   Учасниками цього квесту стали учні 9-А класу ЗОШ № 1, які в ході заходу продемонстрували свою активність та неабиякі знання з історії рідного міста.


   Програма квесту передбачала такі цікаві форми роботи, як зупинки: «Історична», «Книжкова», «Народознавча», «Пізнавальна» на яких учні відповідали на питання, складали карту, визначали назви предметів вжитку. За всі ці завдання конкурсанти отримували в нагороду ключики. 
  На згадку про квест школярі отримали солодкі та пам’ятні подарунки і найголовніше - гарний настрій.

Немає коментарів:

Дописати коментар