Загальна кількість переглядів сторінки

субота, 2 вересня 2017 р.

Перший урок у бібліотеці

Ми для Європи-
Європа для нас…
Нові горизонти
відкрити вже час!


  Цього року перший урок у школах України особливий, зворушливий, як ніколи патріотичний і має один меседж «Україна – на карті Європи». Тож Карлівська районна бібліотека ім. А.Михайленка запросила у цей святковий день учнів 9 – А класу ЗОШ № 1 (кл. керівник Д.В. Дроздович). 
  Ведуча заходу бібліограф Марина Плюта розповіла старшокласникам, що Європа – це велика, міцна родина, об’єднання прогресивних демократичних держав у Європейський Союз. Підкреслила приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів і надала уявлення про Україну як незалежну європейську державу зі своєю культурною спадщиною. Захід супроводжували пісні про Україну та Гімн Європи «Ода до радості».
  Для того, щоб подорожувати  Європою слід бути обізнаним та орієнтуватися у країнах ЄС, з цією метою було проведено інтелектуальний калейдоскоп «Цікава Європа». Учні із задоволенням встановлювали відповідність у іграх «Видатні люди» (культурний-діяч-країна-портрет) та «Визначні пам’ятки» (споруда-країна-фото). Для присутніх було організовано тематичну книжкову виставку «В Європу з Україною в серці».
  Після захоплюючої мандрівки, бібліограф наголосила учням, що саме вони майбутнє України, тож своїми знаннями, працею, здобутками підносять її культуру, своїми досягненнями славлять її і крокують до Європи.
  Покидали стіни бібліотеки старшокласники в гарному настрої, задоволені цікавим заходом та вдалим початком нового навчального року. Немає коментарів:

Дописати коментар