Загальна кількість переглядів сторінки

середа, 6 травня 2015 р.

Полум'ям подвигу вашого наші горять серця


Весна іде, і і переможним кроком
В тюльпановому вічному вогні
Йде травень крізь хвилини, дні і роки,
Несе нащадкам спогади свої.
  
  Друга світова війна – найбільш кривава сторінка в історії людства. 50-80 мільйонів вбитих – ціна цього безумства. Саме як страшну трагедію Другу світову пам’ятають і згадують в усьому світі.
  Війна нагадує про себе тисячами обелісків і братських могил. Вони - святиня нашої пам’яті. Сьогодні ми віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах Другої cвітової війни, хто віддав життя, щоб ми жили щасливо.
  Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна, пам'ятаємо, що ця трагедія була такою масштабною через те, що ми не мали своєї держави. Ми пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об'єднані нації, які не потурали йому, а дали рішучу відповідь.
  Не стояли осторонь і працівники бібліотеки, які теж підготувалися до відзначення Дня пам'яті та примирення. Разом із учнями 8 класу ЗОШ №3 було проведено годину пам'яті "Полум'ям подвигу вашого наші горять серця". Бібліотекар Ольга Головня розповіла дітям про неповторну мужність і героїзм людей, які відстоювали волю і незалежність своєї Батьківщини. Життя кожного, хто пройшов через пекло війни - це окрема історія, достойна увіковічення. Школярі дізналися про героїчний шлях наших земляків Миколи Кучеренка, Леоніда Радевича-Сягайла, Миколу Симоненка, родину Погорілих, які пройшли через страшне пекло війни. На масовому заході прозвучали вірші про війну у виконанні Аліни Єфремової.  До уваги користувачів у бібліотеці підготовлено книжкову виставку "Згадай, Україно, вогненні роки..." та перегляд літератури "День перемоги людських цінностей".   Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Немає коментарів:

Дописати коментар