Загальна кількість переглядів сторінки

четвер, 14 травня 2015 р.

Свята Мадонна - дорога матуся

  Цими днями в стінах бібліотеки було гомінко і людно. Адже нещодавно відзначали прекрасне свято - День матері, яке ми не могли оминути увагою. Це свято - одне з найбільш зворушливих, тому що кожен із нас із дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все розуміє, простить, завжди пожаліє...
  Працівники бібліотеки долучилися до святкування Дня матері, провівши ряд заходів. На черговому засіданні літературного молодіжного клубу "Джерело" відбувся літературний вогник "Ваша величність Жінка, Мати". Присутні дізналися про історію виникнення свята, поговорили про роль матері у родині, суспільстві, переглянули відеоролики. І, звичайно ж, звучали поетичні рядки, присвячені найдорожчій людині на землі - мамі.
  14 травня в читальному залі було проведено день інформації "Свята Мадонна - дорога матуся". Бібліограф Марина Плюта провела для учнів 9 - А класу ЗОШ №1 презентацію книги "Всенародний памятник Матері-Вдові". Згадали і про матір-героїню Олександру Деревську (більш відому як "Роменська мадонна") та подивилися відеоролик "Звичайні герої", присвячений цій жінці. Потім учні збирали для своїх мам "Барвистий букет" у вигляді вікторини та пограли у гру "Святкове лото". 

Немає коментарів:

Дописати коментар