Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятниця, 29 травня 2015 р.

Знаючи свої права-не забувай про відповідальність

  З нагоди проведення Тижня правових  знань до Міжнародного Дня захисту дітей працівниками бібліотеки спільно з начальником Карлівського РУЮ Сущенко І.А.та провідним спеціалістом управління Сухомлін Л.Г. проведено останнє в цьому навчальному році  виїздне засідання правового клубу «Діалог». Тема  засідання: «Знаючи свої права-не забувай про відповідальність».
  Начальником управління Сущенко І.А. було ознайомлено школярів з основними поняттями кримінальної та цивільної - правової відповідальності. Зокрема було роз’яснено з якого віку настає та чи інша відповідальність, які санкції застосовуються при вчиненні правопорушення чи злочину. Також учням було наведено найбільш поширені приклади адмінправопорушень та злочинів  які вчиняються молоддю.
  Зустріч показала, що, на жаль, більшість підлітків добре знають свої права і свободи, та досить часто забувають про відповідальність, яку потрібно нести за свої дії. Адже наші повсякденні вчинки мають часто правову оцінку.
  По закінченню зустрічі учні отримати буклети «Кримінальна відповідальність неповнолітніх» та «Правопорушення, які ми вчиняємо щодня».
Немає коментарів:

Дописати коментар