Загальна кількість переглядів сторінки

понеділок, 8 червня 2015 р.

Євроінтеграція та бібліотеки

Початок літа налаштовує на відпочинок. Але для бібліотек – це гаряча пора. В книгозбірнях в цей час активізується літнє читання дітей. А працівники бібліотек організовують для юних користувачів різноманітні заходи, які не лише сприяють прищепленню бажання читати, а й роблять літній відпочинок змістовним.
Про це говорили працівники ЦБС під час чергового семінару, який пройшов у центральній районній бібліотеці.  Головна тема зібрання «Україна – шлях до євроінтеграції» активно обговорювалася присутніми, бо це наше сьогодення, яке турбує кожного. Яка роль відведена бібліотекам у процесі входження в Європейську спілку? На це питання давали відповіді всі учасники, прослухавши лекцію «Європейський Союз і Україна – спільний шлях», з якою виступила директор ЦБС Наталія Мусієнко та консультації «Форми і методи роботи публічних бібліотек щодо популяризації процесу євроінтеграції України» від завідуючої ДБ Наталії Хрулич і «Робота з дітьми з поширення знань про країни Європи», як із практики роботи надала бібліотекар Лариса Козачинська. Змістовними були виступи Таміли Вус, яка розповіла про досвід проведення у Варварівській СБФ Дня Європи із залученням земляків, які відвідали Європу  чи проживають за кордоном. Завідуюча Ланнівською СБФ  поінформувала про підвищення інтересу до європейської освіти та практичну допомогу у пошуку навчальних програм.
До уваги присутніх було представлено відеопрезентації, які розповідали про досягнення спільної Європи та про українські прагнення підвищення рівня життя та шляхи реалізації цих завдань.

Підсумок семінару був однозначним: Україна – це частина Європи і її народ заслужив на європейське майбутнє.  А бібліотеки мають потенціал для того, щоб сприяти цьому процесу,  популяризуючи кращі європейські зразки літератури, історичні, політичні, економічні досягнення, виховуючи риси патріотизму та самодостатності у підростаючому поколінні, молоді.Немає коментарів:

Дописати коментар