Загальна кількість переглядів сторінки

понеділок, 15 вересня 2014 р.

Обговорюємо зміни до Основного Закону

На часі очікуванні зміни до Конституції, що відповідатимуть реаліям сьогодення. Тому в читальному залі центральної районної бібліотеки ім. А.Михайленка, за участю заступника голови райдержадміністрації В.І.Пушкарьової, заступника голови районної ради В.М.Каплоухого, секретаря міської ради О.Л.Стовбуна, представників громадських організацій та засобів масової інформації відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Україна: вірність обраному шляху (обговорюємо зміни до Конституції України)».
На початку засідання учасники «круглого столу» вшанували пам'ять загиблих героїв, які несли військову службу в зоні проведення антитерористичної операції, хвилиною мовчання.
На порядок денний було винесено наступні питання:
1. Конституція України – історичний екскурс.
2. Зміни до Конституції України по реалізації реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні.
Екскурс в історію становлення Конституції присутнім допомогла зробити методист Карлівської центральної районної бібліотеки ім.А.Г.Михайленка Н.С.Мусієнко. Було представлено до перегляду відеоролик «20 кроків до мрії. Конституція Пилипа Орлика».
З роз'ясненнями з другого питання виступили заступник голови районної ради В.М.Каплоухий та головний спеціаліст юридичного сектору апарату райдержадміністрації Ю.В.Скубіна.
Свої думки та пропозиції щодо проекту змін до Конституції України висловили начальник районного управління юстиції І.А.Сущенко, секретар міської ради О.Л.Стовбун та голова районної громадської організації жіночої ради Спілки жінок Полтавщини В.Г.Білоус.
За підсумками засідання, було зазначено, що основні зміни, які планується внести до Конституції України спрямовані на зміцнення матеріально-фінансової основи місцевого самоврядування.

Немає коментарів:

Дописати коментар