Загальна кількість переглядів сторінки

середу, 4 вересня 2013 р.

Світле майбутнє України

Серед святкових дат нашої України – День народження держави вирізняється історичною значимістю. Молода, але вистраждана століттями, незалежність України, лише зараз усвідомлюється сучасниками. Та разом з державою набирають роки юні її громадяни. Вони народилися і ростуть в новій реальності, вони – українці прийдешнього, від них залежатиме історія великого народу. Якщо старшому поколінню важко позбуватися почуття вторинності, малоросійства, бездержавності, то юні вже зараз мислять інакше і їхнє бачення дороговказ для розбудови майбутнього
Напередодні свята в Полтавській Обласній Універсальній Науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського відділом соціокультурної діяльності  був проведений  День інформації «Україна: сьогодення та надії», присвячений Дню Незалежності України. Однією із складових програми заходу було підведення підсумків конкурсу учнівських творів на тему "Я вірю в світлу долю України". Учасниками цього творчого змагання були і юні карлівчани. Оголошенні журі, результати конкурсу, приємно вразили. Серед переможців учні Карлівської ЗОШ №1: Богдан Ворок, який зайняв друге призове  місце та  Аліна Комісарова відзначена за третє місце.
До речі,  Богдан приймає участь вже не в першому творчому конкурсі оголошеному бібліотечними закладами і відзначається за свій творчий доробок.

Більш докладно ви можете ознайомитися з інформацією про конкурс та переможців на сторінках інтернет – ресурсів: http://library.pl.ua/news/news_archiev/item/724/,    
http://karlivka- biblioteka.edu.poltava.ua/pro_biblioteku                                            
А до вашої уваги твір переможця обласного конкурсу "Я вірю в світлу долю України" Богдана Ворока.

Я вірю в твоє майбутнє , Україно

    Україно - щедра, барвиста, мальовнича земле! Чому скільки випробувань випало на твою долю? Тебе і голодом морили, і в ярмо запрягали, і мови позбавляли, і люд твій працьовитий у Сибір та по «заробітках» відсилали. Невже тебе так сильно бояться?! Схоже на те.
     Ти маєш свій характер, багатства, красу і неповторність. Ти – сильна, всепереможна. Ти вмієш думати і боротися! І хоча в тебе сьогодні слабкий імунітет, я вірю, що знайдеться «антивірус» (як на комп’ютері), який допоможе подолати всі негаразди: чорнобильські наслідки, екологічну небезпеку, економічну кризу, невідповідність заробітної плати, байдужість та підлість. Бо поряд з усіма чорними плямами - великодушність, чесність, милосердя і сучасність. Уже сьогодні молодь не соромиться говорить українською мовою, із захопленням вивчає рідну історію, слухає українські пісні, читає книги українських літераторів, поважає символіку рідної держави, вболіває за українські спортивні клуби, надає перевагу товарам вітчизняних виробників.
Україна підніметься з колін. Але це станеться тільки тоді, коли населення країни стане нацією і усвідомить своє "Я". Я надіюся, що в недалекому майбутньому у нас покращиться рівень життя, українці дбатимуть про своє здоров’я, винаходам українських вчених заздритимуть у Китаї, автомобілі українського виробництва експортуватимуться в Німеччину, за наші футбольні клуби вболіватимуть бразильці, одягом наших дизайнерів хизуватимуться француженки, а туристи з усіх континентів приїжджатимуть до нас вивчати звичаї та милуватися природою.
Я вірю в майбутнє. В майбутнє України. Якщо ми, її громадяни, істині українці, зрозуміємо хто ми, навчимося любити, шанувати і, головне, працювати на благо своєї держави, то дуже скоро будемо згадувати всі труднощі нашого часу, як дошкульний неприємний сон. 
Приходить наш час !Немає коментарів:

Дописати коментар