Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятницю, 21 грудня 2012 р.

З Новим Роком!


                                 
  Новий рік - свято по-справжньому. Кожному хочеться хоча б на одну ніч повірити в диво. Ми по-дитячому щиро загадуємо найзаповітніші бажання і віримо, що в наступному році вони обов'язково збудуться! Існує маса ритуалів загадування бажань. Деякі з них абсолютно безглузді, деякі цікаві.
    Можливо, в цю новорічну ніч ще раз, як діти, довіримося казці?
   Ось деякі способи, які пощастило дізнатися у завзятих цінителів святко-вих чарів:
   1. Під бій курантів:
  - потрібно загадати бажання і з'їсти 12 виноградинок. Якщо встигнете, бажання збудеться;
  - напишіть Вашу мрію на маленькому клаптику паперу. За хвилину до Нового Року спаліть його, а попіл випийте разом з келихом келихом шампанського;
   - потрібно встигнути підстрибнути під удар годинника, а під час стрибка загадати найзаповітніше бажання.
  2. Напередодні Нового Року зробіть генеральне прибирання і ревізію старих речей. Весь непотріб зберіть в коробку, а в новорічну ніч винесіть на смітник. Цей ритуал символізує очищення від усього негативного. Хай разом із сміттям з Вашого життя підуть всі проблеми і неприємності. Почніть Новий Рік з чистоти і порядку!
   3. Якщо Ви хочете, щоб наступний рік приніс Вам фінансову стабільність, тоді прикрасьте ялинку грошовими купюрами і монетами. Якщо мрієте про солодке життя, тоді лісову красуню варто одягнути в цукерково-шоколадний наряд. Якщо мрієте в Новому Році знайти свою другу половинку, тоді головною прикрасою Вашого будинку повинні стати сердечка, зображення закоханих парочок і різні парні предмети.
  4. Як слід приготуйтеся до зустрічі Нового Року. Варто прикрасити вхідні двері, щоб привернути щастя і успіх у Ваш будинок. Для цього підійдуть гірлянди, яскраво-червоні кулі, дзвіночки.
   5. Помічайте все хороше, що з вами трапляється в новорічну ніч вперше в Новому Році, і загадуйте бажання, щоб це траплялося частіше.
  6. За півгодини до початку Нового Року напишіть собі листа. У ньому в подробицях розпишіть всі плани, мрії і надії на майбутній рік. Покладіть лист в конверт і залиште закритим до наступного Нового Року.
  7. Можна записати свої бажання на 12 листочках і покласти їх під свою подушку. Вранці 1 січня дістаньте один з листочків. Те бажання, яке на ньому написане, повинне здійснитися в Новому Році.
  8. Про що мрієте самі, того щиро бажайте людям.
 9. Намагайтеся в новорічну ніч більше посміхатися, радіти життю, да-рувати радість людям. Не забувайте народну мудрість: "Як Новий Рік зустрінеш, так його і проведеш"


Вітаємо із Новим Роком!
Любові Вам, радості і багато-багато щасливих хвилин!

2 коментарі:

  1. Привіт друзі, мене звуть Анна Андреева. Я тут, щоб поширити хороші новини до нужденних. Я був пригнічений, коли моя дружина залишила мене через іншу людину, тому що я попросив перестати працювати, тому що я мав рак, і я зламав. Вона забрала свою єдину дочку, тому мій єдиний варіант повинен був померти, я намагався зателефонувати їй, але вона ігнорувала мене, я послав свої текстові повідомлення, і раптом вона відповіла мені і сказала, що я не закликаю або не посилаю її більше, тому один день Я ввійду зв'язатися з моїм другом на Facebook, і я по поясувався йому все, і він сказав мені, що він мав ті ж проблеми раніше, познайомила мене за заклинання для магії, що називається Doctor Alaba, надіслав мені свій особистий лист, і я зв'язався з ним через [ dralaba3000@gmail.com], і він відповів мені швидко, я пояснив йому проблеми, і він сказав мені не турбуватися, що він зробив це так багато людей, які ніколи не вірили в магію, але я помилявся, щоб спробувати переконати його 24 години магія і вилікувати мене раку і знайдіть мені кращу роботу, і раптом він послав мені ліки за його хворобу, я тільки взяв його на 2 дні, і я був вільний. На наступний день я не міг повірити в мої очі, хтось постукав на мої двері, і я не чекав нікого в той день, раптом це була моя дружина, яку я закричав, і я не міг витримати це, я молився і попросив прощення, я відразу ж негайно Отримав дзвінок від моєї компанії, де я працював протягом багатьох років, і я був підвищений на посаду директора компанії Paragon Company у США, будь ласка, допоможіть мені подякувати доктора Алаба за відновлення все, що я втратив, ви також можете зв'язатися з ним через WhatsApp / Viber з його номером телефону: +2349039885856.

    ВідповістиВидалити
  2. Мені було боляче й розбите серце, коли сім місяців тому між мною та моїм чоловіком у моєму шлюбі сталася дуже велика проблема. настільки жахливий, що подав справу до суду на розлучення. він сказав, що більше ніколи не хоче залишатися зі мною і що більше не любить мене. Тож він зібрав речі з дому і змусив мене та моїх дітей пережити сильний біль. Я намагався всіма можливими способами повернути його, після довгих прохань, але безрезультатно. І він підтвердив, що прийняв рішення і більше ніколи не хоче мене бачити. Тож одного вечора, повертаючись з роботи, я зустрів свого старого друга, який шукав мого чоловіка. Тож я йому все пояснила, і він сказав мені, що єдиний спосіб повернути свого чоловіка — це відвідати чародійця, тому що він справді це теж зробив. Тому я ніколи не вірив у магію, але мені нічого не залишалося, як слідувати його пораді. Потім він дав мені адресу електронної пошти заклинателя, якого він відвідав. dralaba3000@gmail.com. Наступного ранку я надіслала електронного листа на адресу, яку він мені дав, і заклинатель запевнив мене, що я поверну свого чоловіка протягом наступних двох днів. Яке дивовижне твердження!! Я ніколи в це не повірив, тому він поговорив зі мною і сказав мені все, що я мав зробити. Потім я роблю їх без збільшення, тому наступні два дні, на диво, мій чоловік, який не дзвонив мені протягом останніх 7 місяців, дзвонив мені, щоб повідомити, що він повертається. Так дивно !! Тож він повернувся того ж дня, з великою любов’ю та радістю, і вибачився за свою помилку та біль, який він завдав мені та моїм дітям. Тоді з того дня наш зв’язок став міцнішим, ніж раніше, за допомогою чудового заклинателя. Тому я пораджу, якщо у вас виникнуть проблеми, зв’яжіться з доктором алаба на електронну адресу: dralaba3000@gmail.com або зв’яжіться з ним у WhatsApp та Viber за цим номером: +1(425) 477-2744.......

    ВідповістиВидалити