Загальна кількість переглядів сторінки

вівторок, 11 грудня 2012 р.

"Бібліотека як центр сімейного читання"

(семінар-практикум бібліотечних працівників)

   За останнє десятиріччя значні тpансфоpмації відбулися  в сім'ї, як особливому, унікальному соціальному інституті, який найпеpшим вводить дитину в світ духовної культури. Hеpівність можливостей, пеpш за все матеpіальних, пpоявляється вже з пеpших pоків життя дитини. В одних сім'ях освітою малюка займаються майже від наpодження, в інших - не займаються взагалі. Виник і пошиpюється пpошаpок дітей, які взагалі не ходять до школи. Тому потpібно, щоб читання, освіта спpиймалося в сім'ї, в суспільстві, як один з важливих засобів пеpедачі знань і досвіду поколінь, і навіть, як засіб досягнення додаткового матеpіального благополуччя чеpез високий інтелектуальний pівень, і, щоб сім'я, суспільство, цеpква, школа та ЗМК об'єднали свої зусилля в популяризації читання і формуванні культурної компетентності підростаючого покоління.
    Тому багато бібліотек обирають основним напрямом своєї діяльності роботу із сім'єю. Адже установи культури залишаються одними з найважливіших установ соціальної сфери, які забезпечують культурно-виховний процес сім'ї, реально взаємодіючи з дитиною, батьками та місцевою громадою. Бібліотеки завжди прагнули підвищити свій вплив на сім'ю з метою реалізації можливостей і розвитку здібностей підростаючого покоління. В сучасному суспільстві бібліотеки стають відкритою соціально-культурною системою, яка прагне до діалогового міжособистісного спілкування, широкої соціальної взаємодії. Сьогодні, коли економічні труднощі торкнулися кожної сім'ї, добра розумна книга, сімейне читання повинні знову об'єднати людей, вдихнути любов в складні людські взаємостосунки.
   Практика показує, що співпраця сім'ї і бібліотеки стає все більш актуальною і запитаною. Бібліотеки намагаються визначити точки взаємодії, форми роботи з батьківською громадою, ставлячи перед собою завдання по розкриттю творчого потенціалу батьків, вдосконаленню сімейного виховання.
     8 грудня 2012 року у Карлівській районній бібліотеці відбувся семінар-практикум бібліотечних працівників на тему: «Бібліотека як центр сімейного читання». Спочатку Хрулич Наталія Миколаївна, завідуюча районною бібліотекою для дітей прочитала лекцію «Роль родинного читання у вихованні любові до книги». Потім Мусієнко Наталія Станіславівна, методист ЦРБ запропонувала бібліотекарям до перегляду мультимедійну презентацію «Форми і методи організації сімейного читання та дозвілля в бібліотеці». А по завершенню семінару працівники бібліотеки провели родинне свято «З родини йде життя людини».1 коментар:

  1. Мені було боляче й розбите серце, коли сім місяців тому між мною та моїм чоловіком у моєму шлюбі сталася дуже велика проблема. настільки жахливий, що подав справу до суду на розлучення. він сказав, що більше ніколи не хоче залишатися зі мною і що більше не любить мене. Тож він зібрав речі з дому і змусив мене та моїх дітей пережити сильний біль. Я намагався всіма можливими способами повернути його, після довгих прохань, але безрезультатно. І він підтвердив, що прийняв рішення і більше ніколи не хоче мене бачити. Тож одного вечора, повертаючись з роботи, я зустрів свого старого друга, який шукав мого чоловіка. Тож я йому все пояснила, і він сказав мені, що єдиний спосіб повернути свого чоловіка — це відвідати чародійця, тому що він справді це теж зробив. Тому я ніколи не вірив у магію, але мені нічого не залишалося, як слідувати його пораді. Потім він дав мені адресу електронної пошти заклинателя, якого він відвідав. dralaba3000@gmail.com. Наступного ранку я надіслала електронного листа на адресу, яку він мені дав, і заклинатель запевнив мене, що я поверну свого чоловіка протягом наступних двох днів. Яке дивовижне твердження!! Я ніколи в це не повірив, тому він поговорив зі мною і сказав мені все, що я мав зробити. Потім я роблю їх без збільшення, тому наступні два дні, на диво, мій чоловік, який не дзвонив мені протягом останніх 7 місяців, дзвонив мені, щоб повідомити, що він повертається. Так дивно !! Тож він повернувся того ж дня, з великою любов’ю та радістю, і вибачився за свою помилку та біль, який він завдав мені та моїм дітям. Тоді з того дня наш зв’язок став міцнішим, ніж раніше, за допомогою чудового заклинателя. Тому я пораджу, якщо у вас виникнуть проблеми, зв’яжіться з доктором алаба на електронну адресу: dralaba3000@gmail.com або зв’яжіться з ним у WhatsApp та Viber за цим номером: +1(425) 477-2744.......

    ВідповістиВидалити