Загальна кількість переглядів сторінки

субота, 15 лютого 2020 р.

Пам'ять без кордонівЩорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування  учасників бойових дій на території інших держав. В цей день у 1989 році, після десятирічної війни, було завершено виведення військ з Афганістану.
Афганська війна – це не тільки трагедія. Це ще доблесть і мужність людей, які побували в епіцентрі кривавого конфлікту, а також – застереження на майбутнє. Все більше віддаляє нас час від грізних подій в Афганістані 1979-1989 років. Та пам'ять про воїнів, на плечі яких лягли тяжкі випробування на чужій землі, житиме у віках. В наш час важливо зберегти пам’ять про ті події, вклонитися тим людям, які не повернулися з війни, виконуючи свій обов’язок перед Батьківщиною.
З метою вшанування учасників бойових дій на території Інших держав працівники Карлівської ЦРБ ім. А.Михайленка підготували тематичну книжково-ілюстративну виставку «Пам'ять без кордонів». На якій були представлені історичні документи, художні твори, фотографії,  присвячені героїчним подіям в Афганістані.


1 коментар:

 1. Look at the way my acquaintance Wesley Virgin's report launches with this SHOCKING and controversial video.

  As a matter of fact, Wesley was in the military-and shortly after leaving-he revealed hidden, "MIND CONTROL" tactics that the government and others used to get whatever they want.

  These are the EXACT same tactics many celebrities (notably those who "come out of nowhere") and elite business people used to become rich and famous.

  You probably know that you use less than 10% of your brain.

  That's really because the majority of your BRAINPOWER is UNCONSCIOUS.

  Maybe this thought has even occurred INSIDE OF YOUR own mind... as it did in my good friend Wesley Virgin's mind seven years back, while driving an unregistered, beat-up bucket of a car with a suspended license and with $3 on his banking card.

  "I'm so frustrated with going through life payroll to payroll! When will I get my big break?"

  You've been a part of those those types of thoughts, ain't it right?

  Your success story is waiting to happen. You just need to take a leap of faith in YOURSELF.

  Watch Wesley Virgin's Video Now!

  ВідповістиВидалити