Загальна кількість переглядів сторінки

середа, 12 лютого 2020 р.

Медіаграмотність на кожен деньМедіаграмотність – це не просто сучасно, а – необхідно. Це потужній ресурс знань, який дозволяє почуватися комфортно у медіасередовищі сьогодення, усвідомлено оцінювати інформацію та чинити спротив тотальним маніпуляціям. 
Термін «медіаграмотність» походить від термінів «критичне бачення» та «візуальна грамотність». Тому, критичне мислення є базою для формування вмінь: аналізувати, фільтрувати, перевіряти інформацію та розуміти причинно-наслідкові зв’язки, визначати власну позицію на основі фактів та аргументів. 
В  нашому перенасиченому інформаційному просторі дуже важливо вміти розрізняти правдиву і корисну інформацію та фейки, особливо працівникам закладів культури, що і самі є чи не головними носіями інформації в своїх громадах. 
Так 7 лютого 2020 р. в Карлівській центральній районній бібліотеці ім. А.Г.Михайленка для працівників бібліотечної системи відбувся тренінг «Медіаграмотність на кожен день», проведений завідувачкою відділу абонемента ПОУНБ ім. І.П.Котляревського Ларисою Лисенко. 
Чотиригодинний захід пройшов з користю для учасників. Усі були задіяні у виконанні практичних завдань, переглянули тематичні відеоролики. Ігрові ситуації, робота в групах дали безцінний досвід спілкування, створили теплу, креативну атмосферу, сприяли поглибленню інтересу учасників тренінгу до теми. 
Директор централізованої бібліотечної системи Ірина Григоренко наголосила щодо систематичного вдосконалення роботи та освоєння комп’ютерної грамотності, правилам використання Інтернет-простору та його можливостей для ефективності бібліотечної діяльності та якісного задоволення інформаційних потреб сучасного користувача. Також провела аналіз роботи бібліотек району за 2019 рік та повідомила щодо пріоритетних напрямків роботи на 2020 рік.
Немає коментарів:

Дописати коментар