Загальна кількість переглядів сторінки

субота, 17 листопада 2018 р.

Шукайте лікаря в природі


Наше здоров’я – це найдорожче, що у нас є. Загальновідома істина: легше хворобу передбачити, ніж потім її лікувати. І дійсно: наше здоров’я – в наших руках і кожен може стати лікарем для себе і своїх оточуючих.
Саме цій темі була присвячена пізнавальна година «Шукайте лікаря в природі», яка відбулася в читальному залі ЦРБ ім. А.Михайленка. На цю зустріч була запрошена Курінна Т.В. - консультант компанії «Нове життя». Вона ознайомили присутніх із продукцією, яка виробляється з рослинної сировини та пояснила, як правильно застосовувати трави у повсякденному житті. Адже використання людиною лікарських рослин має багатовікову та складну історію. Деякі з них із давніх-давен завдяки своїм цілющим властивостям здобули повагу багатьох народів, пройшли довгий шлях широкого лікувального використання, не втратили й нині свого значення у народній та здобули визнання офіційної медицини.
Для присутніх був організований перегляд літератури «Немає щастя без здоров’я», де користувачі мали змогу ознайомитися з інформацією про аромотерапію – прогресивний метод лікування різних хвороб. А також переглянути  довідкові видання, науково-популярні статті про застосування цілющих рослин, їх опис, рецепти щодо використання.



Немає коментарів:

Дописати коментар