Загальна кількість переглядів сторінки

субота, 25 листопада 2017 р.

Роль і місце бібліотеки в житті людей літнього віку

  Осінь життя В похилому віці прийнято підводити підсумки прожитому. Але життя не закінчилося, кожен день приносить все нові й нові враження. Похилі люди - це теж мешканці планети Земля, це повноправні громадяни своєї країни. Наше старше покоління - золотий фонд, скарбниця досвіду та знань, і, можливо, той скарб, що шукає і не може знайти Україна, щоб стати заможною та щасливою.
  В останній час завдання гуманізації бібліотечного обслуговування стало надзвичайно важливим. Особливо, коли мова заходить про користування бібліотекою читачів особливої категорії - інвалідів та людей похилого віку.
  Саме про це йшла мова на районному семінарі бібліотечних працівників «Роль і місце бібліотеки в житті людей літнього віку», який пройшов 17 листопада у стінах Карлівської районної бібліотеки ім. А.Михайленка. Працівники книгозбірень ознайомилися з гуманітарною політикою бібліотек щодо обслуговування людей похилого віку та отримали методичні рекомендації. У семінарі взяла участь головний бібліотекар Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П.Котляревського з питань зберігання книжкових фондів бібліотек Полтавської області Ірина Безпалько, і виступила на ньому з консультацією «Бібліотека – центр спілкування та дозвілля літніх людей».
  Наприкінці семінару фахівці обмінялись власним досвідом роботи, а також познайомились із кращим європейським досвідом роботи бібліотек.
Немає коментарів:

Дописати коментар