Загальна кількість переглядів сторінки

четвер, 2 листопада 2017 р.

День інформування "Захист прав споживачів"

   23 жовтня 2017 року начальник Карлівського бюро правової допомоги Юрій Ночовний завітав до Карлівської загальноосвітньої школи №1 де відбулося традиційне засідання правового клубу «Діалог», що діє при Карлівській районній бібліотеці ім. А. Михайленка. Цього разу для обговорення було обрано тему «Захист прав споживачів». Під час засідання клубу, учні 11 класу не лише отримали теоретичні знання про права споживачів та їх зміст, а і переглянули навчальне відео про те, як діяти у конкретній ситуації при купівлі того чи іншого виду товарів у магазині, торгівельній мережі, на ринку або мережі Інтернет. Жваву дискусію серед членів клубу викликало питання про те, як купувати товари в Інтернеті і не стати жертвою шахраїв.
  Після закінчення обговорення учні отримали практичні навички оформлення скарги до органу з питань захисту прав споживачів. Юрій Ночовний пояснив, що у законодавстві відсутня форма заяви, яку повинні подати споживачі у випадку захисту своїх прав. Тому текст скарги, обґрунтування та конкретні дані можуть мінятися залежно від обставин справи.
  Нагадуємо, що безоплатну правову допомогу громадяни можуть отримати у Карлівському бюро правової допомоги за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54а, тел. (05346) 26-3-10. Прийом громадян щоденно з 09.00-18.00. Субота, неділя – вихідний.
Немає коментарів:

Дописати коментар