Загальна кількість переглядів сторінки

четвер, 2 лютого 2017 р.

Незабутня зустріч у бібліотеці


   Січень видався багатим на незабутні події для учасників клубу «Гармонія, що діє при районному будинку культури. Однією з таких стала зустріч, яка відбулася у Карлівській ЦРБ ім. А.Михайленка, адже це традиційне місце для зібрань людей творчих, інтелігентних, тих, хто вміє  відчувати душею красу слова і праці.
  На свою рідну, карлівську землю, приїхала полтавська поетеса, першокласний фотограф Галина Вовченко, щоб провести презентацію фотопоетичного календаря. Також вона приготувала для своїх прихильників подарунок: на свою зустріч запросила солістку заслуженого ансамблю народної пісні і танцю «Лтава» ім. В.Міщенка Віру Мотчану та члена національної Спілки майстрів народного мистецтва України, лауреата премії ім. В.Г.Короленка, художника Полтавської обл. філармонії Тетяну Ваценко.


   Поезія з Галиною Василівною все життя, а з 2005 року ця жінка не розлучається з фотоапаратом. Подорожуючи, дивиться на все очима художника, знаходить неординарні сюжети. Так і народжуються фотопоезії – поетеса ілюструє власні вірші. Потім часто влаштовує фотовиставки в Полтаві, і на своїй Батьківщині-Карлівщині. Рідна земля дає нове натхнення на творчість. Презентуючи свої книжки, поетеса часто дарує їх своїм землякам і ця зустріч не стала винятком. Кожен з присутніх отримав фотокалендар на згадку.
 Зустріч пройшла у теплій, по-домашньому затишній атмосфері. Галина Василівна розповіла про милозвучність та красу рідної мови, охоче поділилася своїми спогадами про минуле. Під час живого спілкування з великим задоволенням декламувала вірші із власної збірки і всі поринули в справжній світ поезії. З особливим душевним трепетом, вслухаючись в кожне слово присутні прослухали пісні Віри Мотчани, і перейнявшись енергетикою співачки пішли в танок.


  По закінченню зустрічі учасники і гості побажали Галині Василівні, Вірі Мотчані і Тетяні Ваценко творчого натхнення, плідних здобутків на літературній ниві, здоров’я, добробуту  та  довголіття.
  До уваги користувачів бібліографом Карлівської ЦРБ був проведений бібліографічний огляд «Знайомтесь: нова сучасна література».

Немає коментарів:

Дописати коментар