Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятниця, 27 січня 2017 р.

Квіти у полі, там, де Крути...

  
  Серед героїчних сторінок нашого недавнього минулого вибивається на перше місце одне коротке слово – „Крути”! Це одне слово виказує сьогодні цілу скелю думок і глибоких почуттів, які лягли в основу українського націоналістичного руху. Воно стало прапором і провідною зорею нового українського покоління.
   Щороку 29 січня ми вшановуємо пам’ять молодих героїв, що 1918 року полягли біля залізничної станції Крути, захищаючи Українську народну республіку від більшовицьких загонів, які рвались до Києва. Їхній подвиг навічно ввійшов до літопису боротьби за незалежність Вітчизни, як одне із свідчень незламності духу українського народу, його вічним прагненням до волі і справедливості.
   Тим, хто віддав своє життя за свободу і незалежність нашої держави  було присвячено історичну годину «Квіти у полі, там, де Крути…», яка пройшла 26 січня у читальному залі центральної районної бібліотеки ім.А.Михайленка. Школярі з сумом в очах слухали розповідь бібліотекаря Ольги Головні про трагічні події  далекого 1918 року, про те, як записувалися до лав юних захисників, про той запеклий бій, коли загинув цілий студентський  курінь, триста юнаків.
  Щоб краще представити події того часу до уваги учнів бібліотекар інтернет-центру Анна Верпета представила відео-перегляд «Бій під Крутами». Також до уваги присутніх був організований перегляд літератури «Ту гарячу кров святу повік країні не забути».
  На закінчення класний керівник Замкова І.І. закликала школярів бути патріотами своє держави, любити її, адже сьогодні вона, як ніколи, потребує нашої допомоги і підтримки.
  Також цікаво та змістовно пройшов літературно-історичний репортаж «На Аскольдовій могилі український цвіт» у районному історико-краєзнавчому музеї спільно з Карлівською районною бібліотекою ім. А.Михайленка та учнями ПТУ 50.  
 Бібліограф Марина Плюта організувала для присутніх бібліографічний огляд «Ту гарячу кров святу – повік Вкраїні не забути».


Немає коментарів:

Дописати коментар