Загальна кількість переглядів сторінки

четвер, 12 січня 2017 р.

Увага! Увага! Конкурс!


Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки запрошує вас взяти участь у відкритому літературному конкурсі для дітей та підлітків "ФантФест".

Умови проведення Конкурсу:
1. Конкурс проводиться з 01 січня по 10 квітня 2017 року.
Термін подання робіт  до 15 березня 2017 року включно.
2. Вікові категорії учасників: 
- учні 7 – 11 класів (12-16 років);
- молодь від 17 до 21 року, зокрема студенти навчальних закладів усіх типів.
3. Вимоги до творчих робіт:
- творчі роботи створюються українською або російською мовами і подаються в електронному варіанті разом з заявкою (в одному файлі Word). Заявка повинна містити ПІБ автора, вік, навчальний заклад (місце роботи), поштову та електронну адресу, телефон.
- жанри творів: казка, оповідання, новела, уривок(глава) з великого твору. Об’єм до 8 сторінок друкованого тексту (шрифт Таймс, кегль 14).
- твір може ґрунтуватися на реалістичних подіях та обов’язково включати  елементи або казки, або фантастики, або фентезі.
4.  Критерії оцінювання: оригінальність творчого задуму, нестандартність композиційного втілення, новизна художніх рішень, яскравість художніх образів, рівень літературного викладу.
 5. Творчі роботи з позначкою «На конкурс «ФантФест» до 15 березня 2017 року надсилаються  на електронну адресу 2017.konkurs@gmail.com 
   Рукописи також можна надати особисто або надіслати поштою за адресою: 73000, м. Херсон, вул. Гімназична, 21 (Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки).

Немає коментарів:

Дописати коментар