Загальна кількість переглядів сторінки

вівторок, 20 грудня 2016 р.

Нові книги - на полицях бібліотеки


    На сьогоднішній день книга є невід’ємною частиною життя майже кожної людини. Вона відкриває вікно в новий яскравий та незвіданий світ. Коли ми читаємо книгу, то потрапляємо в чудовий світ перетворень, через який «бачимо» чужий біль, страждання, радість і щастя.
   Тож до уваги наших користувачів пропонуємо нові, цікаві видання, що надійшли до нашої бібліотеки. Дані новинки припадуть до душі кожному, хто любить якісну літературу, а також цінує гарний стиль.

    Слєпцов В.А. Між променів жита: Вибрані поезії. – Полтава: Полтавський літератор, 2016. – 224 с.
 Збірка вибраних творів «Між променів жита» українського поета з Полтавщини Володимира Слєпцова є своєрідним звітом перед читачами з нагоди 55-річчя від дня народження автора.  Вірші члена Національної спілки письменників України, як і завше, сповнені любові до рідного краю, до талановитих і працьовитих людей.

   Слєпцов В.А., Чухрай О.І. Люблю тебе: пісні. – Полтава: Полтавський літератор, 2016. – 136 с.
 Збірка творів композитора Олексія Чухрая та поета Володимира Слєпцова – плід успішної співпраці відомих українських митців. До книги увійшли їхні пісні, уже знайомі шанувальникам.

   Степаненко Микола.
Сучасні письменники Полтавщини:  довідник / Микола Степаненко. – видання друге, змінене і доповнене. – Полтава: ФОП Гаража М.Ф., 2016. – 112 с.
 У довідникові викладено коротку історію створення Полтавської обласної організації Національної спілки письменників, уміщено відомості про сучасних поетів, прозаїків, драматургів, публіцистів, критиків, літературознавців, які своїм життєвим і творчим шляхом пов’язані з Полтавщиною.


   Ревегук В.Я.
Національне відродження полтавського краю: тернистий шлях до свободи [Текст]: монографія / В.Я. Ревегук. – Полтава: ТОВ «АСМІ», 2016. – 183 с.
 У монографії йдеться про появу на Полтавщині перших українських політичних партій  і культурно-просвітницьких товариств в дореволюційний час та перші роки радянської влади.

   Надія Гринь.
Дорога в безсмертя: Дмитро Коряк. Спогади, фото, вірші. Полтава,  ТОВ «Копі-Центр», 2016. – 163 с.
 Перша книга-реквієм, книга-спомин – Дмитрові Коряку, громадському активістові, випускникові Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, бійця полку «Азов», справжньому патріоту.

   Почепцов, Георгій
Сучасні інформаційні війни. – Вид.2-ге, доповнене. – К.: Вид.дім «Києво-Могилянська академія», 2016. – 504 с.
 У книжці Георгія Почепцова, відомого фахівця в галузі інформаційної війни, системно викладено історію виникнення і розвитку методології інформаційних воєн та розкрито різницю між американською, британською і російською моделями. Вперше вводиться поняття смислової війни, розглядається її роль в сучасному світі.

    Дацюк Г.І.
Янголи Небесної Чоти / Г.І.Дацюк. – Чернівці: Букрек, 2016. – 320 с.
  Під парасолькою назви зібрані імена людей, яких ми називаємо моральними авторитетами суспільства. Оприлюднені у книжці інтерв’ю дають можливість ще й ще раз звертатися до слова письменника Анатолія Дімарова, художника Миколи Стороженка, філософа Євгена Сверстюка.
Частина книжки присвячена митцям, які стали героями і героїнями Революції гідності й сьогодні стоять на кордоні української культури.

   Антон-Овсеенко А.А.
Три войны России с Украиной / Антон Антонов-Овсеенко; худож.-оформитель Е.А. Гугалова. – Харьков: Фолио, 2016. – 346 с.
  В издании речь идет о трех войнах Украины с Россией: о первой в 1917-1920 г.г, о второй в 1939-1954 г.г. и о третьем, современном конфликте 2014-2015 годов. Автор анализирует несколько исторических попыток российских властей захватить территорию независимой Украины на протяжении последних ста лет.

    Енґлунд П.
Захват і біль битви: Перша світова у 211 епізодах / Петер Енґлунд; пер. Н.В.Третякової; худож.-оформлювач Л.П. Вировець. – Харків: Фоліо, 2016. – 555 с.
  Книга заснована на щоденниках і спогадах її учасників. Автор, досліджуючи архіви, відновив хід подій Першої світової війни.  Кожен із дев’ятнадцятьох абсолютно різних людей з обох боків конфлікту розповідає про ту війну, що зазнав особисто, зокрема

    Горошко С.І., Червінський В.І.
Голодомор 1932-1933 р.р. Українська гуманітарна катастрофа XX століття:- К.: Україна, 2016, - 180 с.
  У книзі подаються трагічні події життя українських селян, що відбувалися впродовж 1932-1933 років. Архівні документи, свідчення очевидців голодомору показують причини трагічних подій і української гуманітарної катастрофи XX століття.

   Пилат Володимир.
Бойовий гопак і основи захисту Вітчизни. Перероблене та доповнене. – К.: видавництво «Україна», 2016. – 170 с.
  У книзі розглядаються історичні, технічні та світоглядні проблеми українського бойового мистецтва. Висвітлено особливості світогляду воїнів Гопака. Технічні елементи подані у такий спосіб, щоб кожен бажаючий міг самотужки вивчити базову техніку національного бойового мистецтва.

   Костянтин Бобрищев
Війна і мир. Фото поема – Полтава: ТОВ «АСМІ», 2016. – 253 с.
 Цю книгу склали світлини, зроблені відомим українським фотографом Костянтином Бобрищевим. Його фотороботи експонувалися майже у тридцяти країнах світу, в столиці України та в усіх її обласних центрах. Всі знімки, які увійшли до книги, чорно-білі.

   Чорнобиль-30. Книга слави і пам’яті. Полтавська область / Упорядники О.А. Білоусько, Т.П.Пустовіт. – Полтава: Копі-центр. 2016. – 1256 + CLXXXIV c.
   У книзі систематизовано наявну чорнобильську інформацію з «полтавським забарвленням», згадано поіменно близько 18 тисяч краян-ліквідаторів ЧАЕС, пошановано пам'ять тих, хто поклав своє життя у боротьбі з атомом, узагальнено дані про діяльність чорнобильських громадських організацій.

Немає коментарів:

Дописати коментар