Загальна кількість переглядів сторінки

четвер, 15 грудня 2016 р.

Презентація книги "Чорнобиль-30. Книга слави і пам'яті. Полтавська область"

    
     14 грудня вся країна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ця трагедія забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров'ю мільйонів українців. Її наслідки ще відчуватимуть на собі майбутні покоління. Вона вважається найжахливішою катастрофою в історії людства. 
   З нагоди відзначення Дня ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС в Карлівському РБК відбулося зібрання ліквідаторів, на якому бібліотекар Ольга Головня провела презентацію книги «Чорнобиль–30. Книга слави і пам’яті. Полтавська область".
   Бібліотекар розповіла, що у книзі систематизовано наявну чорнобильську інформацію з "полтавським забарвленням", згадано поіменно близько 18 тисяч краян-ліквідаторів ЧАЕС, пошановано пам'ять тих, хто поклав своє життя у боротьбі з атомом. Вона складається з 9 розділів, один з яких називається «Спогади», деякі з цих спогадів були зачитані.
  Також до уваги присутніх були представлені фотографії ліквідаторів катастрофи тридцятирічної давнини, показаний відеофільм «В пам'ять ліквідаторам ЧАЕС». Присутні мали змогу переглянути книги про Чорнобильську катастрофу на книжковій виставці «Незагоєні рани Чорнобиля».
Немає коментарів:

Дописати коментар