Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятницю, 13 червня 2014 р.

Книжкові виставки в бібліотеці

Бібліотечне обслуговування в умовах відкритого інформаційного простору передбачає організацію раціонального обміну інформацією, створення умов для ефективного інформаційного спілкування і ознайомлення користувачів з цінностями світової культури.
Провідне місце у структурі бібліотечно-інформаційної діяльності займає виставкова робота. Саме книжкова виставка є засобом розкриття інформаційних ресурсів книгозбірні, її візитною карткою, відображаючи стиль бібліотеки і творчі можливості персоналу.

Книжкова виставка 
«Ти живий, Кобзарю, і пісні твої линуть по світу»

Тарас Шевченко залишив нам свої неоціненні духовні надбання — твори і світлу добру пам'ять про себе. Він пробуджував своєю творчістю любов до Батьківщини, кликав сильних духом на подвиги, вселяв у слабких надію і віру. Ми повинні завжди пам'ятати про генія українського народу.
У ювілейний рік видатного українця Карлівська районна бібліотека ім.А.Михайленка провела низку масових заходів, присвячених 200-річчю від дня народження Т. Шевченка, які були присвячені популяризації творчості митця. Шанувальники творчості великого Кобзаря мають нагоду ознайомитися з книжковими виставками, присвяченими Тарасу Шевченко. Запрошуємо усіх шанувальників шевченківського слова на перегляд!


  
Виставка-визнання 
«Тремтливі струни їх творів»
(до 215-річчя від дня народження О.Пушкіна та 125-річчя від дня народження Г.Ахматової)


6 червня у світі відзначили 215-річчя від дня народження Олександра Сергійовича Пушкіна – видатного російського поета, драматурга, прозаїка, реформатора і творця сучасної російської літературної мови. Пушкіна ще за життя називали генієм, а з другої половини 1820-х років він став вважатися «сонцем російської поезії». Його тексти й донині розглядаються як найкращі зразки російської літератури, подібно до текстів Данте в Італії чи Гете у Німеччині.
23 червня відзначатимуть 125 річницю від дня народження Ганни Ахматової, однієї з найвидатніших російських поетес ХХ ст. Творчість Пушкіна та сам геній були одним із джерел натхнення великої поетеси "срібного століття". Вплив його творчості на Ганну Ахматову особливо сильний не тільки в силу обставин, але і тієї величезної любові, яку живила поетеса до Пушкіна.
Ознайомитись з творчістю Олександра Сергійовича Пушкіна та Ганни Ахматової ви зможете відвідавши тематичну виставку книг, що проходить у відділ абонементу бібліотеки.
 
Ярмарок професій 
«Знайди себе майбутнього»


У всьому світі налічується більше як 40 тис. професій та спеціальностей. Ця кількість швидко змінюється. Вважається, що кожні 10 років зникає близько 5 тис. професій і виникає майже стільки ж нових. Щоб зробити правильний вибір, необхідно ознайомитися зі щонайбільшим описом професій. Допомогти учнівській молоді зорієнтуватися у виборі майбутньої професії – основна мета книжкового ярмарку професій «Знайди себе майбутнього».Немає коментарів:

Дописати коментар