Загальна кількість переглядів сторінки

четвер, 6 березня 2014 р.

Живе під сонцем любові Шевченківська весна


   Вже більше ста років пройшло, як перестало битися благородне, мужнє серце геніального поета-революціонера Тараса Григоровича Шевченка. Але світлий образ великого Кобзаря - безсмертний, як і сам народ, що породив його. Вічно нетлінна творчість геніального сина України жива подихом життя, биттям гарячого людського серця. Безсмертна могутня сила його таланту, проникливість і глибина його думки, мужність і ніжність його лірики, гострота і пристрастність його слова, мужність і пісенність його віршів, самовіддана любов його до своєї Батьківщини, до свого народу.
   Відповідно Плану заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка, з метою гідного відзначення ювілею нашого геніального земляка та залучення широких верств населення до творчої спадщини Великого Кобзаря на базі Карлівської центральної районної бібліотеки ім. А.Михайленка проведено інформаційний коктейль «Живе під сонцем любові Шевченківська весна»
   Участь у заході взяли учні 8 – А класу гімназії імені Н.Герасименко. Вони мали можливість переглянути матеріали дбайливо і мистецьки оформленої бібліотечними працівниками книжкової виставки «Полтавськими шляхами Кобзаря», ознайомитися з цікавими сторінками життя і творчості Великого Кобзаря. Діти із задоволенням декламували кращі поетичні твори Т.Г.Шевченка, які є цінним духовним надбанням і не втратили своєї актуальності. Гортаючи сторінки Кобзаря, читачі ще раз полинули у чарівний світ Шевченкового слова.  Добрі знання школярі показали у відеовікторині «Чи знаєте ви поезію Т.Шевченка».   
   Справжньою окрасою заходу стало виконання пісні про нашу квітучу, єдину Україну у виконанні Ольги Кохановської. Учні та учасники заходу ще раз отримали чудову нагоду насолодитися поезією Кобзаря, доторкнутися до «слова вічного, слова, невмирущого своєю правдою, невідцвітного художньою красою…».
Немає коментарів:

Дописати коментар