Загальна кількість переглядів сторінки

четвер, 6 березня 2014 р.

Літературна година

"Всенародна шана Кобзаря"


«Поклін тобі, Тарасе,
Великий наш Пророче,
Тобі за все клянемося
Сповняти всі твої заповіти»
   У літературі кожного народу, серед її великих творців, є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом українського народу є Тарас Шевченко. Він виступив як поет-новатор, приніс із собою в українську літературу "слово нове", новий світ поезії, неповторні образи, картини й барви, небачене раніше багатство й широчінь тем, ідей, мотивів, жанрових форм, вивів українську літературу на шлях реалізму й народності. Справедливо Великого Кобзаря — народного мислителя та творця, вважають народним пророком. Пам’ять про нього живе і буде жити вічно в серцях українського народу.
  У Карлівській районній бібліотеці імені А.Михайленка у рамках відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка проведено літературну годину «Всенародна шана Кобзаря» за участю учнів 7 класу ЗОШ №1. Затамувавши подих присутні слухали про Шевченка не лише борця, а й ніжного й вразливого душею, чистого серцем лірика. Про нелегке дитинство Тараса Григоровича Шевченка, його любов до рідного краю, до місця де він народився та виріс.
   До уваги присутніх були представлені відео презентації «Шевченко – великий Кобзар», «Лілея», «Тарас Шевченко – художник». Школярі прослухали пісні на слова Тараса Шевченка в обробці та виконанні сучасних музикантів. Артистично та емоційно у виконанні учнів були продекламовані вірші великого генія.   
   Всі присутні відкрили для себе нові сторінки життєвого та творчого шляху Кобзаря.
Немає коментарів:

Дописати коментар