Загальна кількість переглядів сторінки

вівторок, 14 січня 2014 р.

16 способів «гуглити» як професіонал  Коли потрібно знайти якусь інформацію, кожен з нас напевно тут же відкриває пошуковик і вбиває потрібний запит.. Не завжди виходить відразу знайти те, що потрібно, і доводиться відкривати багато сторінок у пошуку потрібного посилання. Найчастіше це відбувається із за того, що користувач вводить некоректний пошуковий запит для робота. Сьогодні я хочу поділитися деякими способами, як домогтися від пошуковика, в даному випадку Google, саме того, що від нього вимагають.
1. Виключення з Google пошуку
Щоб виключити з пошукової видачі яке або слово, фразу, символ і т.п., досить перед ним поставити знак «-» (мінус), і воно не з’явиться в результатах пошуку.
Для прикладу, я ввів в рядок пошуку наступну фразу: «безкоштовний хостинг -. Ru» і в пошуковій видачі немає жодного. Ru сайту, крім сплачених рекламних оголошень.

2. Пошук по синонімам
Використовуйте символ «~» для пошуку схожих слів до вибраного. Наприклад в результаті вирази: «~ кращі фільми-кращі» ви побачите всі посилання на сторінки, що містять синоніми слова «кращі», але жодне з них не буде містити цього слова.
3. Невизначений пошук
На той випадок, якщо ви не визначилися з конкретним ключовим словом для пошуку, допоможе оператор «*».
Наприклад фраза «кращий редактор * зображень» підбере найкращі редактори для всіх типів зображень, будь то цифрові, растрові, векторні і т.д.
4. Пошук на вибір з варіантів
Використовуючи оператор «|», можна здійснити Google пошук за кількома сполученням фраз, замінюючи кілька слів у різних місцях.
Наприклад, введемо фразу «купити чохол | ручку» видасть нам сторінки, що містять або «купити чохол», або «купити ручку»
5. Значення слова
Щоб дізнатися значення того чи іншого слова, досить ввести в пошукову рядок «define:» і після двокрапки шукану фразу.
6. Точне співпадання
Для знаходження точного збігу пошукової видачі із запитом досить укласти ключевики в лапки.
7. Пошук по певному сайту
Щоб здійснити пошук ключових слів тільки по одному сайту, достатньо додати до шуканої фразою наступний синтаксис — «site:».
8. Зворотні посилання
Щоб дізнатися розташування посилань на цікавий сайт, достатньо ввести наступний синтаксис: «links:» і далі адресу цікавить сайту.
9. Конвертер величин
Пошукова система Google також уміє конвертувати величини за запитом користувача.
Наприклад, нам потрібно дізнатися, скільки становить 1 кг в фунтах. Набираємо наступний запит: «1 кг в фунтах»
10. Конвертор валют
Для того, щоб дізнатися курс валют за офіційним курсом, набираємо наступний пошукової запит: «1 [валюта] в [валюта]»
11. Час по місту
Якщо хочете дізнатися час за якого або місту, то використовуйте синтаксис: «time» або російський аналог «час» і назва міста.
12. Google калькулятор
Google вміє рахувати онлайн! Досить вбити приклад у рядок пошуку і він видасть результат.
13. Пошук за типами файлів
Якщо вам необхідно знайти щось по конкретному типу файлу, то у Google є оператор «filetype:» який здійснює пошук по заданому розширенню файлу.
14. Пошук кешированной сторінки
У Google є власні сервера, де він зберігає кешовані сторінки. Якщо потрібна саме така, то скористайтеся оператором: «cached:»
15. Прогноз погоди по місту
Ще одним оператором пошуку в Google є оператор погоди. Досить вбити «weather» і місто, як ви побачите, буде у вас дощ чи ні
16. Перекладач
Можна перекладати слова відразу, не відходячи від пошуковика. За переклад відповідає наступний синтаксис: «translate [слово] into [мова]»

Немає коментарів:

Дописати коментар