Загальна кількість переглядів сторінки

понеділок, 14 серпня 2023 р.

Освітній серіал "БАЗОВІ ЦИФРОВІ НАВИЧКИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ЕЛЕГАНТНОГО ВІКУ"

У міру цифрової трансформації України використання цифрових технологій у повсякденному житті стає все більш поширеним. Це означає, що для кожного в суспільстві важливо відчувати впевненість у доступі та використанні цифрових інструментів і послуг, включаючи навчальні матеріали. Сьогодні смартфон та інтернет — це допоміжні засоби, які роблять життя комфортнішим та простішим.

Для того, щоб усе більше різноманітних груп населення застосовували цифрові навички працівники Хабу Цифрової освіти Публічної бібліотеки ім. А. Михайленка 4 серпня організовували демонстрацію освітнього серіалу «Базові цифрові навички для людей елегантного віку».

Серіал складається з 10 коротких роликів, у яких онуки розповідають старшим родичам, як користуватися цифровими технологіями. Серед тем – як встановлювати додатки-месенджери на смартфон, користуватися пошуковими системами, записуватися на прийом до лікаря в системі електронної охорони здоров’я, поповнювати мобільний рахунок та користуватися хабами цифрової освіти. #Дія_цифрова_освіта #Хаби_Цифрової_грамотності


Немає коментарів:

Дописати коментар