Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятниця, 11 серпня 2023 р.

«Дивосвіт слів та образів Джоан Роулінг"

 Сьогодні, 31 серпня, народилася британська письменниця Джоан Роулінг. Вона здебільшого відома як авторка серії романів про чарівника Гаррі Поттера. Її книги отримали світове визнання та купу нагород. Окрім того, своєю письменницькою діяльністю Джоан змусила дітей усього світу полюбити книги та процес читання.

Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про праці відомої письменниці:

- Перед виходом роману "Гаррі Поттер і філософський камінь" письменниці відмовило 14 видавничих агентств. Ніхто не хотів друкувати історію про хлопчика-чарівника, яку написала жінка. Тому авторці довелося скоротити Джоанна до Дж., аби книгу швидше розкупили (на даний момент продано більше як 450 млн книг).
- Книги, а пізніше і фільми про Гаррі Поттера різко підняли попит на сов як домашніх улюбленців.
- Роулінг зізналася, що вона б ніколи не написала романи про Гаррі Поттера, якби у неї не померла мама. Авторка описала власні почуття за смертю матері і відобразила їх в почуттях головного героя Гаррі до смерті своїх батьків.
- Джоан написала так, що саме непрацююча багатодітна мати зробила один із найбільш героїчних вчинків у книзі.
- Герміону Ґрейнджер авторка списала з себе. Джоанна розповіла, що також була всезнайкою і жодним чином не любила хуліганство.
- Платформа 9¾, з якої йде поїзд у Хогвартс знаходиться на одному з найбільших Лондонських вокзалів. Саме там свого часу познайомилися батьки Роулінг.

Немає коментарів:

Дописати коментар