Загальна кількість переглядів сторінки

понеділок, 20 березня 2023 р.

Рік незламності

24 лютого 2022 року назавжди розділило життя українців на до та після. О п'ятій ранку російські війська здійснили масовану повітряну атаку по всій території України та почали повномасштабний воєнний наступ. За вісім років терору Донбасу та окупації Криму людоїдський апетит країни агресора зріс. І якби сумно це не звучало, але уже минув рік, як ми живемо в умовах війни.

Цій болючій темі була присвячена онлайн-зустріч бібліотекарів Карлівської громади «Працюємо на перемогу». За рік ми робили все, щоб наблизити перемогу: допомагали у зборі, пакуванні та відправці гуманітарної допомоги; плели маскувальні сітки; готували їжу для місцевої територіальної оборони, допомагали Центру надання адміністративних послуг в роботі з внутрішньо переміщеними особами та безпосередньо виконували свою роботу, задля того аби кожен відвідувач мав доступ до інформації, змогу відпочити та відволіктися, поринувши в книжковий світ.

Хвилиною мовчання вшанували всіх полеглих в цій жорстокій війні та з надією на світле майбутнє обговорили подальшу роботу бібліотек на благо перемоги. Ми переможемо і на нашій землі запанує мир і добробут! Слава Україні! Героям слава!


Немає коментарів:

Дописати коментар