Загальна кількість переглядів сторінки

понеділок, 20 березня 2023 р.

МАГІЯ РІДНОГО СЛОВА

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Цей день є особливим для усіх нас, адже українська мова є найціннішим багатовіковим надбанням, душею нашого народу та його генетичним кодом. Сьогодні наша велична і милозвучна мова гордо лунає з вуст мільйонів людей.

З нагоди цього свята працівники Публічної бібліотеки ім. А. Михайленка разом з учнями 9-Б класу Карлівського ліцею № 1 здійснили невеликий екскурс в історію української мови. А потім вся увага була прикута до перемоги в конкурсах та вікторинах. Розділившись на дві команди “Філологи” та “Мрія”, учасники змагалися за звання кращого знавця рідної мови. Велике захоплення викликали конкурси: “Читання гуморески”, ”Продовж прислів’я”, “Допиши вірш”, «Загадки-жарти» та «Розгадування ребусів».

Під час конкурсних завдань учні виявили кмітливість та гарні знання рідної мови. У нашому інтелектуальному змаганні перемогла, звичайно, ж дружба. Захід пройшов цікаво та динамічно, а головне – звучала щира, рідна, барвиста українська мова у віршах, імпровізаціях та відповідях.Немає коментарів:

Дописати коментар