Загальна кількість переглядів сторінки

понеділок, 26 вересня 2022 р.

ЧАРІВНІ ІСТОРІЇ ДАРИ КОРНІЙ

Мольфарка українського слова, золота письменниця України, королева українського фентезі, мавка – як тільки не називають сучасну львівську письменницю поціновувачі її творчості. Справжнє ім’я Дари Корній - Мирослава Іванівна Замойська, вона родом із Волині. У чому ж секрет літераторки? Мабуть у тому, що письменство для неї – це хобі, яке вона перетворила на професію. І завдяки її вправному перу читання й дослідження народних традицій може стати хобі для цілого покоління українців.

У своїх творах письменниця піднімає із забуття праслов’янську міфологію та робить її простою та доступною для звичайного читача. За словами Дари Корній, для того, щоб задум вдався, їй довелося збирати матеріал для першої книги аж дев’ять місяців.

Пише Дара Корній живою українською мовою, зацікавлює читачів оригінальним сюжетом, вплітаючи українську міфологію, чудові казки та легенди. Герої її книг – люди, наділені надприродними силами: потерчата, відьми, дводушники, янголи, духи води і лісу, міфічні істоти. Її захоплення: дохристиянська міфологія, праукраїнські вірування, етнографія, казки та народна музика.

Немає коментарів:

Дописати коментар