Загальна кількість переглядів сторінки

понеділок, 14 лютого 2022 р.

З ЛЮБОВІ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЖИТТЯ, ВОНА УСЕ НАЙКРАЩЕ ПОЧИНАЄ!

 

День Святого Валентина – ніжне та добре свято, день, в який люди відкрито говорять про найбільш прекрасне в світі почуття – про любов. В цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Крім того день всіх закоханих – чудовий спосіб показати свою любов та турботу до ближнього, здивувати дорогу людину.

З нагоди цього романтичного свята працівники Публічної бібліотеки ім. А.Михайленка подарували гарний і святковий настрій членам Карлівської організації людей з інвалідністю, провівши святковий захід «З любові починається життя, вона усе найкраще починає!».

На початку заходу з прийдешнім святом учасників привітав перший заступник міського голови Володимир Слєпцов, який побажав присутнім щирого кохання, незабутніх емоцій, ніжності, тепла та гармонії. До сердечних вітань приєдналися голова ГО «Союз організацій інвалідів України» Ніна Кураксіна та благочинний Карлівського округу ієрей Богдан. Чудовим доповненням стали ліричні вірші про кохання від Василя Цися та Валентини Вознюк.

Свято пройшло залишивши після себе гарний настрій, позитивні емоції та приємні маленькі дрібнички.


Немає коментарів:

Дописати коментар