Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятниця, 22 листопада 2019 р.

Згадайте нас – бо ми ж колись жили. Зроніть сльозу і хай не згасне свічка


Пам'ять - нескінчена книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. І сьогодні, вже через 86 років, жахливо ступати болючими стежками страшної трагедії, яка розігралася на землі квітучого українського краю.
Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 - 1933 роки. Це страшна трагедія в історії нашої держави. Вона забрала мільйони людей. Національний день пам’яті - це данина убитим та ненародженим українцям.
Щоб не повторювалися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них. Тому головною метою ЦРБ ім. А. Михайленка стало відзначення чергової річниці Голодомору і вшанування пам’яті його жертв. Бібліотекар Ольга Головня спільно з класним керівником Іриною Хоменко організували для учнів 8-го класу ЗОШ № 3 годину скорботи «Згадайте нас - бо ми ж колись жили. Зроніть сльозу і хай не згасне свічка»
На заході присутні згадали про жахи голоду 1932-33 років, про загибель мільйонів людей, про трагізм, який ховається за словом «голодомор». Продекламували вірші та запалили «свічку – пам’яті», пом’янувши всіх людей зламаних голодом і жорстокістю влади. Також восьмикласники ознайомилися з матеріалами представленими на книжковій виставці «Дзвони 33-го» і переглянули відеофільм «Голодомор в Україні»Немає коментарів:

Дописати коментар