Загальна кількість переглядів сторінки

вівторок, 12 листопада 2019 р.

Семінар для працівників бібліотечної системи


Публічна бібліотека завжди була необхідною складовою інфраструктури свого регіону. Важливою умовою діяльності бібліотек є якісне планування роботи. Так, 8 листопада 2019 року в Карлівській центральній районній бібліотеці ім. А.Михайленка відбувся семінар «Планування роботи бібліотек на 2020 рік. Пріоритети діяльності.» для працівників бібліотечної системи.
Розпочала семінар завідувач сектору культури і туризму Карлівської райдержадміністрації Тетяна Обифіст, яка провела аналіз роботи бібліотек району за 2019 рік та наголосила щодо пріоритетних напрямків роботи на 2020 рік, необхідності бібліотекам нових ідей, нових проектів. Зміни, які відбуваються в державі потребують нових рішень, нових підходів, нового стилю та діалогу.
Директор централізованої бібліотечної системи Ірина Григоренко в своєму виступі розкрила основні вимоги та напрямки діяльності, звернула увагу на удосконалення вже існуючих та запровадження інноваційних послуг бібліотек, які покликані зробити бібліотеку «третім місцем» поза домом і поза роботою, де зустрічаються люди і втілюються ідеї.
Методист Зоя Ляскало звернула увагу на те, що плануючи діяльність, кожна бібліотека повинна чітко відчувати та реагувати в своїй роботі на нові потреби суспільства, позиціонувати себе, як громадський центр, формувати образ відкритого закладу культури, що надає не лише інформаційні послуги, але й сприяє інтелектуальному, творчому розвитку особистості, організації змістовного дозвілля. «Річний план роботи – це своєрідна «візитка» бібліотеки, яка відображає її місію, основні функції та напрямки. 
Підсумовуючи роботу семінару колектив централізованої бібліотечної системи націлений на невтомну і творчу працю, активну участь у житті своїх громад.


Немає коментарів:

Дописати коментар