Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятниця, 23 серпня 2019 р.

Україна – Незалежна держава


В рамках святкування Дня Прапору і Дня Незалежності України та з метою національно-патріотичного виховання громадян, в бібліотеці пройшов правопросвітницький захід-бесіда «Україна – Незалежна держава», яку провела головний спеціаліст Карлівського бюро правової допомоги - Олена Захожай.
Святкування головного свята країни завжди в полі зору книгозбірень. Саме темі державотворення, історії, культури України, національній символіці держави, присвячено книжково-ілюстративну виставку «Це моя Україна», яка розміщена в читальній залі нашої бібліотеки.   
Також працівники Карлівської районної бібліотеки ім. А. Михайленка привітали карлівчан зі святом провівши вуличну акцію «Ми – українці!» присвячену державним святам.
Продовжилась низка заходів з нагоди відзначення свята засіданням дискусійного клубу у Карлівському районному історико-краєзнавчому музеї. Де бібліограф Плюта Марина представила присутнім огляд літератури «Історія Незалежності України».  
   Наша держава завжди прагнула бути вільною і незалежною. Ми віримо в майбутнє нашої України і бажаємо, щоб свято Незалежності принесло в українські родини щастя, добро, мир та любов. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням єдності та порозуміння.


 

Немає коментарів:

Дописати коментар