Загальна кількість переглядів сторінки

субота, 17 серпня 2019 р.

Золоті медові соти


Як ми всі добре знаємо, найпопулярнішим солодким продуктом у нас - є мед, ним запасаються на зиму. Не дивно, що Медовий Спас святкують у серпні, бо саме в цей час соти у вулику заповнені медом і треба збирати медовий урожай.
 Тож саме 17 серпня в центрі міста біля будинку культури розгорнувся медовий ярмарок під назвою «Свято меду». Організатором, якого стала районна організація пасічників Карлівського району, її очолює енергійний ентузіаст своєї справи Віктор Миколайович Южанінов.
Святковий ярмарок відкрив перший заступник міського голови Тарасовський Сергій Миколайович, який урочисто привітав гостей, організаторів та членів спілки пасічників і нагородив їх грамотами. 
Метою проведення такого свята стала популяризація культури бджільництва серед мешканців нашого міста, обмін досвідом майстрів пасічної справи та демонстрації досягнень у сфері бджоловодства. Гості мали змогу взяти участь у ярмарку продукції меду та провести дегустацію.
Працівники бібліотеки креативно підійшли до святкування, привітавши гостей святковими листівками, які радо вручала маленька бджілка. А ще протягом дня учасники ярмарки мали нагоду ознайомитись з викладкою літератури «Золоті медові соти», де поряд з книгами були представлені кошики з дарами та квітами.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар